CILLIT BANG  sprej-odmašťovač 750m Zobrazit větší

Cillit Bang Universal Spray odmašťovač v rozprašovači 750 ml (Německo)

4002448082866

Nový produkt

Cillit Bang extra účinný odstraňovač mastnoty. Odstraňuje i nejodolnější připálenou mastnotu a silné nečistoty z pracovních ploch, sporáků, kuchyňských obkladů, dřezů a mnoha dalších povrchů.

Více informací

89,00 Kč

Parametry

Vlastnosti Odmašťovač
Objem 750ml
Určení Všestranné použití v domácnosti
Druh Čistič

Více informací

  • Stiskněte odvážně spoušť tohoto neobyčejně účinného přípravku a odstraňte během 20 vteřin mastnotu, skvrny od jídla a připáleniny! Síla přípravku Cillit Bang působí na následující: příbory, talíře, sporáky, nádobí, hrnce, kastroly a rendlíky, kuchyňské pracovní pulty, ledničky, předměty z nerez oceli, kachličky, grily, skříně, přístroje, dveře, odsavače pachů a par, kovové žaluzie, popelnice, zahradní nábytek, jízdní kola, automobilové disky, povrchy z mramoru, granitu a z přírodního kamene, sklo (po použití opláchnout).
  • Použití:1. Otočte trysku do pozice „on“.2. Před použitím přípravek vždy otestujte na méně viditelném místě, abyste se přesvědčili o jeho kompatibilitě s povrchem.3. Horké povrchy nechejte před požitím výrobku vychladnout.4. Držte lahev ve svislé / mírně nakloněné poloze ve vzdálenosti 20 cm od čištěného povrchu, stříkejte přípravek přímo na ošetřovanou plochu, nechejte působit a potom utřete hubkou/hadříkem.5. Důkladně spláchněte vodou a potom utřete hadříkem. V případě nádobí, hrnců, kastrolů a jiných neporózních povrchů, které přijdou do přímého styku s potravinami, nastříkejte na skvrnu způsobenou jídlem bez přidání vody a nechejte výrobek nanejvýš 30 minut působit, potom důkladně opláchněte vodou.
  • Použití:
  • Nepoužívejte na následující povrchy: halogenové plotny, dřevěné povrchy, horké nebo poškozené povrchy, vinylové povrchy.VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.Uchovávejte na místě nepřístupném pro malé děti. Uzávěr vždy pevně utáhněte.

Recenze

Napsat recenzi

Cillit Bang  Universal Spray odmašťovač v rozprašovači 750 ml (Německo)

Cillit Bang Universal Spray odmašťovač v rozprašovači 750 ml (Německo)

Cillit Bang extra účinný odstraňovač mastnoty. Odstraňuje i nejodolnější připálenou mastnotu a silné nečistoty z pracovních ploch, sporáků, kuchyňských obkladů, dřezů a mnoha dalších povrchů.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: